Hírek

karbantartas

A honlap folyamatos feltöltés alatt áll!

 


A Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai MatFizversenyen iskolánk 5 tanulója vett részt.

A 2017. március 1-jén megrendezett regionális versenyen

– I.) kategóriában Szolnoki Gergő 4., Némethi Regő 8.  helyezést értek el.
   Mindketten 4. b osztályos tanulók.

1

 

II.)  kategóriában Venter Ádám 5. a osztályos tanulónk 2. helyezést ért el.
     Ezzel az eredménnyel ő bejutott az országos döntőbe.

 2

 

 „Jedlik” korcsoportban Bakó Ádám és Pelles Péter 7. b osztályos tanulóink 8. helyezést értek el.

 3

 


A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi versenyének megyei fordulóján 2017. március 17-én az alábbi eredmények születtek iskolánkban

 

 1. évfolyam

Török Attila László       1. a – 4. helyezett

Cserkuti Zsófia Emma 1. a – 5. helyezett

1

Felkészítő nevelő: Lévainé Hasznosi Erika

 

 2. évfolyam

Nagy Virág Csenge      2. b – 4. helyezett

Lukácsi Eszter             2. b – 5. helyezett

Szolnoki Zsombor       2. b – 5. helyezett

2

Felkészítő nevelő: Lévainé Hasznosi Katalin

 

 3. évfolyam

Papp Veronika               3. a – 1. helyezett

Nagy Lilien                     3. a – 2. helyezett

3

Felkészítő nevelő: Szigeti Éva

 

 4. évfolyam

Szolnoki Gergő Zoltán  4. b – 1. helyezett

Molnár Virág                  4. b – 2. helyezett

4

Felkészítő nevelő: Csóka Imréné

 

5. évfolyam

 Szabó Dávid                   5. a – 7. helyezett

5

Felkészítő nevelő: Zolnai Erika – Üregi Éva

 

 

6

Együtt a csapat! Mindnyájukra nagyon büszkék vagyunk!

 


A Bolyai Természettudományos Csapatverseny körzeti fordulóján – 2017. február 10-én –
öt megye tanulói mérték össze tudásukat.

Iskolánkat öt csapat képviselte. Közülük a legelőkelőbb eredményeket az alábbi csapatok érték el.

3.helyezett csapat tagjai:

Csóka Zsanna, Molnár Virág, Szepesi Melinda és Vanyóczky Fruzsina 4. b osztályos tanulók

1

 7.helyezett csapat tagjai:

Hegedűs Inez, Kiss Eszter, Nagy Lilien és Pomázi Anna 3. a osztályos tanulók

2 15.helyezett csapat tagjai:

Nagy Gergely, Némethi Regő, Seiler Zsolt és Szolnoki Gergő 4. b osztályos tanulók 

3

A csapatok felkészítő nevelője: Molnárné Hegedűs Ibolya


Télkergető farsang, Tavaszköszöntő bál

Hálásak vagyunk az önzetlen segítségnyújtásért, mely által ismét színvonalas rendezvényeken vehettek részt a bocskaisok!
DSCN9108
További képek iskolánk faces oldalán

 


Általános iskolai felvétel a 2017/2018. tanévre

 

értesítőértesítő2

 

 

IDE kattintva letölthető a szándéknyilatkozat!

 


 

„Ahány nyelv, annyi ember.”

Az „Ahány nyelv, annyi ember.” városi idegen nyelvi versenyt 2017. március 7-én rendezte meg az idegen nyelvi munkaközösség. A versenyen a város iskoláiból a legtehetségesebb nyelvszerető, a zsűri véleménye szerint használható nyelvtudással rendelkező tanulók gyűltek össze.

A következő eredmények születtek.

DSCN9245

Angol 8. o.                             I. Deák Réka                                       BIG
                                              II. Szabó Dániel                                  BIÁI
                                             III. Szabó Zoltán                                 BDRÁI

DSCN9282

           7.o.                               I. Hegedűs Patrik                               BIG    
                                               II. Bodnár Brigitta                              BIG
                                              III. Orosz Zsófia                                  BDRÁI

DSCF1920

Német. 8. o.                           I. Hasznosi Zoltán                            BIÁI              

 

DSCF1916

              7.o.                            I. Marjai Milán                                  BIG
                                               II. Borsós László                                BIG
                                              III. Molnár Róbert                              BIG

 

Gratulálunk a versenyzőknek!

 


A Debreceni Sportuszodában megrendezésre került Megyei Úszó Diákolimpián Bagoly Bettina (7.b) korcsoportjában a III. helyezést szerezte meg mellúszásban.

DSCN5162

Edző: dr. Lovas Tamásné

Gratulálunk!


Kazinczy- verseny

5-6. osztályosok korcsoportja:

1. Nagy Laura – Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, felkészítő tanára: Mezőné Szabad Erzsébet
2. Bereczki Fanni – Balthazár Dezső református Általános Iskola, felkészítő tanára: Baloghné Németh Anita
3. Hegedűs Panna – Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, felkészítő tanára: Fülep Jolán

7-8. osztályosok korcsoportja:

1. Kiss Mónika – Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, felkészítő tanára: Takácsné Bíró Zsuzsa
2. Szabó Szonja – Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, felkészítő tanára:Zolnai Erika és Takácsné Bíró Zsuzsa
3. Kiss Adrienn – Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, felkészítő tanára: Mező Erika

DSCN8440

DSCN8294


Regionális népdaléneklési verseny

Iskolánk 4. osztályos tanulói 2017. február 20-án Debrecenben
a Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által rendezett regionális népdaléneklési versenyén vettek részt, ahol
Kovács Dominik 4. c osztályos tanuló szóló kategóriában  különdíjban részesült.
Ugyanezen a versenyen, Fekete Mirella, Ficsor Flóra, Nagy Natália   4. a osztályos tanulók csoportos éneklésben képviselték iskolánkat.

1
 Kovács Dominik 4. c osztályos tanuló

2Fekete Mirella, Ficsor Flóra, Nagy Natália   4. a osztályos tanulók

 

Felkészítő nevelőjük: Csató Csabáné

 


Álláslehetőség


Télkergető farsang

alsosfarsang_2017


Rácz Anna Lilla iskolánk 3. b osztályos tanulójának sikere a Megyei Úszó Diákolimpián

racz

 

Rácz Anna Lilla iskolánk 3. b osztályos tanulója

2017. február 7-én a Megyei Úszó Diákolimpián, ami a Debreceni Sportuszodában került megrendezésre, két éremmel is gazdagodott.
Korcsoportjában II. helyen végzett 50 m-es gyorsúszásban, 50 m-es hátúszásban pedig a legfényesebb éremmel tért haza, megszerezte az I. helyet.
Eredményével továbbjutott az Országos Diákolimpiára.

Annácska a verseny után így nyilatkozott: „Nagyon izgultam a verseny előtt, és nagyon féltem, hogy nem jutok be az országosra. De a hátúszásom sikerült! Köszönöm családomnak,
felkészítő edzőimnek Molnár Róbertnek és Tardi Ádámnak,
osztálytársaimnak, hogy bíztak bennem!”

 

A képen Anna osztályfőnökével Feketéné Kretz Zsuzsával látható.

 

 


A bükkszentkereszti füvesember

A Bocskai Alapítvány nevében is köszönetünket fejezzük ki, hogy jelenlétükkel megtisztelték rendezvényünket!
DSCN8471

gyuribacsi

 


Városi Szépolvasó verseny

Február 8-án iskolánkban 7. alkalommal került megrendezésre a városi Szépolvasó verseny. A jó hangulatú délutánon a gyerekek megmutathatták az olvasás iránti szeretetüket. Törekedtek a szöveghűségre, a hangsúlyozásra, a természetes beszédre. A zsűri megállapította, városunk kis diákjai magas szinten művelik az olvasás képességét.

Eredmények:          

2. osztály

1. hely Véber Barbara  Baltazár Dezső Református Általános Iskola
                                        felkészítő nevelő: Kathiné Molnár Marianna

2. hely Zsupos Gábor Bocskai István Általános Iskola                          
                                        felkészítő nevelő: Szabóné Csorba Erzsébet

3. hely Szarvas Kira Vanilla  Baltazár Dezső Református Általános Iskola
                                       
felkészítő nevelő: Czifráné Tóth Zsuzsa 

 

3. osztály

1. hely Hegedűs Inez Bocskai István Általános Iskola                         
                                         felkészítő nevelő: Szigeti Éva              

2. hely Papp Veronika Bocskai István Általános Iskola                           
                                         felkészítő nevelő: Szigeti Éva

3. hely Gajdán Viktória  Bethlen Gábor Általános Iskola                          
                                         felkészítő nevelő: Takácsné Kormos Judit

4. osztály

1. hely Gajdán Dorina Középkerti Általános Iskola                             
                                  felkészítő nevelő: Zombori Lajosné

2. hely Kiss Virág Bocskai István Általános Iskola                                   
                                  felkészítő nevelő: Kapusiné Oláh Edit

3. hely Kiss Dániel Baltazár Dezső Református Általános Iskola            
                                  felkészítő nevelő: Kiss Judit
133333

 


Pályázati felhívás!

Ha 5-8. osztályos, általános iskolás tanuló vagy, aki érdeklődik a természettudományok, az informatika vagy a matematika iránt, esetleg bármely művészeti ágban, kortársaidhoz képest kiemelkedő teljesítményeket érsz el…
További részletek az alábbi honlapon:
http://messzehangzo.hu/?p=7905

elemedbanvagy

 


2017. január 28-án Budapest országos táncversenyen I. helyezést ért a Black Time Original  / Good OK csapata.

DSCN4815

Fekete Mirella, Gaál Lilla, Varga Viktória és Pocsai Dániel.

Felkészítő tanár: Elek László

 

 


Családi sportvetélkedő – 1-2. évfolyam

A hagyományként szervezett programunk most is nagyon jó hangulatúra sikeredett!
DSCF2591

Ide kattintva megtekinthetők a családi sportvetélkedőn készült képek.

 


Bocskaiba hívogató programsorozat

A Bocskaiba hívogató programsorozat két utolsó rendezvénye a
LURKÓSPORT és a KUKUCSKÁLÓRA volt,

amely eseményeket ismét nagy érdeklődés övezte.

Az óvodások kitörő lelkesedéssel vettek részt a játékos sportfoglalkozáson, szüleik pedig betekintést nyerhettek a 2. évfolyamon folyó nevelő-oktató munkánkba.

LURKÓSPORT
2017. január 12.

1

KUKUCSKÁLÓRA
2017. január 26.

2
3

A galériában megtekinthetők a foglalkozásokon készült képek.


Kupakgyűjtés Márti részére!

Minden segítség számít!

Kupakgyűjtés Márti részérebocskais

 


Köszöntés!

Az iskolatitkárunknak, Borosné Katika néninek
szívből gratulálunk és egészséges, élménygazdag, boldog nyugdíjas éveket kívánunk!

DSCN4804


Fogadóóra

Alsósoknak: 2017. febr. 06-án (hétfő) 16:30-tól
Felsősöknek: 2017. febr. 07-én (kedd) 16:30-tól

fogadoora


 

Rendhagyó történelem óra

Iskolánk sportcsarnokában 2017. jan. 27-én (pénteken) 17 órától rendhagyó bemutatóra kerül sor, melyre minden érdeklődőt szeretettel várnak a XVII. DONI HŐSÖK emléktúra szervezői.
doniemlektura

 


Elismerő oklevél

Országos tanulmányi versenyre felkészítő színvonalas munkájáért részesült elismerésben Csóka Imréné és Diószeginé Kollár Enikő, továbbá Rákócziné Lévai Katalin kolléganő.
Gratulálunk!

DSCN7728


Meghívó

Gyuri bácsi

 


Közelgő eseményeink

2017. jan. 16-17. Étkezési díj befizetése

2017. jan. 20. I. félév vége

2017. jan. 21. Központi írásbeli felvételi nyolcadikosoknak

2017. jan. 26. Félévi értesítők kiosztása

2017. jan. 26. Bocskaiba hívogató IV. – NYÍLT NAP LEENDŐ ELSŐSÖK SZÜLEINEK

2017. jan. 26. XXV. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny – 7.,  8. osztályosoknak

2017. jan. 27. TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP (aznap a félévi értekezlet miatt a gyerekeknek nem lesz étkezés és tanítás)

 


Magyarság Háza

Élménygazdag budapesti kiránduláson vettek részt a hetedikeseink, amelynek egyik úti célpontja a Magyarság Háza kiállításaink megtekintése volt.

DSCN4429

 


Bocskaiba hívogató programsorozat

Az elmúlt évekhez hasonlóan ebben az évben is nagy érdeklődés övezte a leendő elsősöknek és szüleiknek szóló foglalkozásainkat, ahol a várhatóan jövőre első osztályban tanító kollégáink mutatkoztak be.

Köszönjük vendégeinknek, hogy látogatásukkal megtiszteltek bennünket!
Szeretnénk érdeklődésüket továbbra is fenntartani a gyerekekről készült képekkel, melyek önmagukért beszélnek. Elég ránézni a boldog gyermekarcokra, melyek erőt és hitet adnak minden pedagógusnak a további munkájához.
Szeretettel várunk továbbra is minden érdeklődőt
2017. január 12-én (csütörtökön) 17.00 órakor iskolánk sportcsarnokába,
ahol a mozgásé lesz a főszerep!

bocskaiba1
LURKÓRA
2016. december 1.

bocskaiba2

MATEKKÖR
2016. december 15.

A galériában megtekinthetők a foglalkozásokon készült képek.


Tehetségtámogató Közösségi Díj

A 2016-os évben
a Tudásbajnokság Tanulmányi Verseny és a Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Alapítvány
iskolánk 4. b osztályos tanulói kapták. Osztályfőnökük Csóka Imréné.

Az indoklás szerint ezt a díjat olyan osztályközösségeknek ítélik oda, amelyek szeretik a kihívásokat, szívesen mutatják meg és gyarapítják tudásukat, ahol egymást buzdítva építenek olyan közösséget, ahova szívesen tartoznak.

tehetseg

 


Újabb országos eredmény!

A Médiaunió Nem nehéz…! kampánya az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet Ökoiskola programjával együttműködve
naptár fotópályázatot hirdetett,
ahol iskolánk 8. b osztályos tanulói III. helyezést értek el.

Felkészítő nevelő: Diószeginé Kollár Enikő tanárnő.

Gratulálunk az osztálynak, és ezúton is köszönjük a szavazatokat!

foto

 


„Ökoiskola” címmel büszkélkedhet iskolánk

Iskolánk környezeti nevelési tevékenységét „Ökoiskola” címmel ismerte el az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet (OFI).

Az ünnepélyes oklevélátadót 2016. december 10-én, a budapesti Móricz Zsigmond Gimnáziumban rendezték meg, amelyen Molnárné Hegedűs Ibolya projektvezető képviselte intézményünket. A címet 2019. december 31-ig viselheti iskolánk, amit majd újabb pályázat keretében nyerhetünk el. Ezzel a programmal bekapcsolódunk az ökoiskolák hálózatába, ami további lehetőséget nyújt tanulóink környezettudatos szemléletének formálásában. 
Köszönetünket fejezzük ki Molnárné Hegedűs Ibolya és Diószeginé Kollár Enikő tanárnőknek a sikeres pályázatért!

3

4

 


„Bocskai és kora”

A hajdúnánási Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett régiós történelmi vetélkedőn
Uzonyi Anna, Kiss Enikő, Bársony Tamara, Kathi Panna 8. a osztályos tanulók alkotta csapat
III. helyezést ért el.
Felkészítő nevelő: Nagyné Tardi Tünde tanárnő
Gratulálunk!

2

Uzonyi Anna, Kiss Enikő, Bársony Tamara, Kathi Panna 8. a

 


Coop Mikulás

Iskolánk 2. b osztálya sikeresen szerepelt a COOP Mikulás című promóción.
A gyerekek és a szülők 2 millió forint értékű blokkot gyűjtöttek össze.
Az összefogás jutalma, hogy személyesen is ellátogatott az osztályhoz a COOP Mikulás, aki természetesen nem jött üres kézzel.

 miku

 


Előkelő országos eredmény

A 2016. december 10-én megrendezett országos Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen Hajdú-Bihar megyét
 iskolánk 3. a osztályának csapata képviselte a korcsoportban.
Hegedűs Inez, Kiss Eszter, Nagy Lilien és Szabó András 27 csapat közül a 7. helyezést érte el. Felkészítő nevelőjük Szigeti Éva tanítónő volt.
Gratulálunk a szép eredményhez, további sok sikert kívánunk diákjainknak és kolléganőnknek!

bolyai
Kiss Eszter, Nagy Lilien, Hegedűs Inez, Szabó András 3. a


Fogadóóra lesz dec. 05-én (hétfőn) 16:30-tól a felsősöknek,
                     dec. 07-én (szerdán) 16:30-tól az alsósoknak. 

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

 


 

Szavazás

Elindult a “Nem Nehéz” naptárak szavazása a Facebook oldalon!

Szavazzatok iskolánk 8. b osztályának munkájára!!

Köszi a szavazatot!

 

Kedves Osztályok! 

Nagyon fontos, hogy a képek Likeolása mellett a Nem nehèz Facebook oldalt is Likeoljátok! Enélkül a szavazás érvénytelen lesz. A szavazás december 9-ig tart, a következő héten pedig kihirdetjük az eredményeket! 
Sok szerencsét és jó hétvégét mindenkinek!

Facebook link:https://www.facebook.com/nemnehez/posts/1694180627560886


 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei eredményhirdetésére iskolánk három csapatát hívták meg Derecskére.

1. helyezett csapat: Hegedűs Inez, Kiss Eszter, Nagy Lilien, Szabó András 3. a osztályos tanulók.
Felkészítő nevelő: Szigeti Éva

 

11Szabó András, Kiss Eszter, Nagy Lilien, Hegedűs Inez

5. helyezett csapat: Bakó Ádám, Erdős Dóra, Kiss Csenge, Pelles Péter 7. b osztályos tanulók.
Felkészítő nevelő: Takácsné Bíró Zsuzsa

22Bakó Ádám, Pelles Péter, Kiss Csenge, Erdős Dóra

6. helyezett csapat: Szolnoki Gergő, Vanyóczky Fruzsina, Molnár virág, Seiler Zsolt 4. b osztályos tanulók. 
Felkészítő nevelő: Csóka Imréné

33Szolnoki Gergő, Vanyóczky Fruzsina, Molnár virág, Seiler Zsolt

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő nevelőiknek, kívánunk további szép eredményeket!

 

 


Népdaléneklési verseny

 

November 25-én Debrecenben a Csapókerti Általános Iskola 120 éves jubileuma alkalmából meghirdetett Megyei Népdaléneklési Versenyen
Fekete Mirella, Ficsor Flóra, Nagy Natália 4. aosztályos tanulóink
csoportos éneklésben az előkelő II. helyezést érték el.

 

1

Ficsor Flóra, Fekete Mirella, Nagy Natália 4. a

Kovács Dominik, Nagy Laura, Nagy Renátó Dávid 4. c osztályos tanulóink
szóló kategóriában szerepeltek kiemelkedően.

2

Kovács Dominik 4. c

3

Nagy Laura 4. c

4

Nagy Renátó Dávid 4. c

A tanulók felkészítő nevelője: Csató Csabáné

A gyerekeknek és felkészítő nevelőjüknek szívből gratulálunk, és további sok sikert kívánunk!


 

 Országos Szaxofonverseny

Tóth Luca 6. b osztályos tanuló eredményesen szerepelt élete első igazi nagy zenei versenyén, az Országos Szaxofonversenyen.
Zeneiskolai felkészítő tanára: Nagyné Fejes Mónika.

Gratulálunk, és további sikereket kívánunk!                                             

luca
Emléklap Tóth Luca


 

Szeretettel várjuk az iskolánkban folyó munka iránt érdeklődőket nov. 30-án (szerda) és dec. 01-jén (csütörtök)!

 

nyiltnap3


XVII. Bocskais diákbál

Hálás köszönetünk a XVII. diákbálunk sikeres megvalósításához nyújtott sok segítségért! 
koszonjuk

A galériában megtekinthetők a diákbálon készült képek.


Ebben az évben is sok szeretettel várjuk az iskolánkban folyó munka iránt érdeklődő leendő elsősöket és tisztelt szüleiket!

 

bocskaiba_hivogato

 


Tanítványaink közül 
heten
a Black Time Hip Hop Tánciskola növendékei

 

Országos döntőn szerepeltek Budapesten 2016. november 12-én a Hajdúböszörményi  Blak Time Hip Hop Tánciskola növendékei Elek László tanár úr felkészítésével. A sok tehetséges gyerek között ott voltak iskolánk diákjai is a Good Ok minicsoportban, a Black Fire gyerekcsoportban és a Dani és Mircsi Hip Hop duo-ban.

Gratulálunk tanár úrnak és a gyerekeknek kitartó, éremesőt hozó áldozatos munkájához!

Black Fire gyerekcsoport – aranyérem
Good Ok minicsoport – ezüstérem
Dani és Mircsi Hip-Hop duo – bronzérem

1

Pocsai Dániel 3. a, Fekete Mirella, Gaál Lilla, Varga Viktória 4. a

2

Pocsai Dániel 3. a, Bodnár Ádám Sándor 6. a, Hadházi Dániel 6. b, Fekete Mirella, Gaál Lilla, Varga Viktória 4. a, Tóth Dóra 8. c

3

Dani és Mircsi Hip-Hop duo
Pocsai Dániel 3. a, Fekete Mirella 4. a

 


 

Pályaválasztási szülői értekezlet

2016. november 21-én (hétfőn) az 5. teremben pályaválasztási szülői értekezletet tartunk nyolcadikos tanítványaink és szüleik részére.
17 órától a Debreceni Pedagógiai Oktatási Központ munkatársai tartanak általános tájékoztatót a középfokú beiskolázás rendszeréről, majd a helyi középiskolák képviselői mutatják be az intézményükre vonatkozó továbbtanulási lehetőségeket.

pálya

 


CSEREBERE BÖRZE

Használd újra a régit!

 

Cserebere börze

 


Nyelvi hetünk keretében Mércse László Gergő tartott előadást a nyelvtanulás fontosságáról.

 

DSCF1933

Ide kattintva megtekinthetők az előadáson készült képek.


***TE megálmodod! MI életre keltjük!***

Kedves Szülők és kedves Gyerekek!
Keressük a Fürdőkerti Apartman és Étterem kabalafiguráját! Ha elmúltál már 6 éves, de még nem vagy 15, akkor rajta! Rajzolj A/4-es méretű papírra, bármilyen technikával.
A legjobbak értékes nyereményeket nyerhetnek! 🙂

Határidő: 2016. november 20.

 

11


 

Bolyai matematika csapatverseny

2016. október 14-én pénteken a Bocskai István Gimnáziumban tartották meg a Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulóját. Iskolánk csapatai felkészülten, sikeresen versenyeztek.

A 3. a osztály csapatai
                                                            Felkészítő tanítójuk: Szabó Anita

 

  • Elek Péter
  • Pocsai Dániel
  • Balogh Zsolt
  • Lovas Bertold

 

1

  • Szabó András
  • Kiss Eszter
  • Nagy Lilien
  • Hegedűs Inez

 

 2

 

A 3. b osztály csapatai
                                                   Felkészítő tanítójuk: Feketéné Kretz Zsuzsanna

 

  • Erdős Nóra Imola
  • Molnár Petra
  • Erdős Vanda Noémi
  • Mező Réka

3

  • Gibárti Gréta
  • Gibárti Dóra
  • Szabó Hanna
  • Rácz Anna

4

 

A 4. a osztály csapatai
                                                         Felkészítő tanítójuk: Fazekasné Farkas Julianna

 

  • Szabó Levente
  • Csatári Benedek
  • Kapusi János
  • Nagy Nikolett

 

5

A gyerekek az előkelő 15. helyen végeztek.

  • Fesető Dávid
  • Szegedi Rebeka
  • Szirányi Csenge Eszter
  • Varga Viktória

6

 

A 4. b osztály csapatai
                                                    Felkészítő tanítójuk: Fazekasné Farkas Julianna

 

  • Csóka Zsanna
  • Vanyóczky Fruzsina
  • Kathi Beáta
  • Ágoston Szabolcs

 

7

A gyerekek az előkelő 14. helyen végeztek.

  • Boros József
  • Seiler Zsolt
  • Szolnoki Gergő Zoltán
  • Némethi Regő

 

8

A gyerekek 22. helyen végeztek.

  • Pipó Gergő Zsolt
  • Éles Gábor Béla
  • Nagy Gergely
  • Bertalan Kolos Endre

 

9

A gyerekek 37. helyen végeztek.

A 4. c osztály csapata
                                                         Felkészítő tanítójuk: Dobó Margit

 

  • Lécz Nikolett
  • Székely Kinga
  • Szekeres Dorka
  • Bakó Tamás

 

10

A gyerekek 38. helyen végeztek.

Egyik hetedikes csapatunk bejutott a legjobb 10 közé.

A csapat tagjai:                                                                                                                    

  • Andirkó Erika
  • Lovas Bernadett
  • Radócz Dóra
  • Revák Virág        

DSCN6254

 

Másik hetedikes csapatunk a 11. helyen végzett:

  • Győri Gréta
  • Kathi Réka
  • Kiss Csenge
  • Szabó Szonja

DSCN6259

 

Nyolcadikosaink az előkelő 13. helyen szerepeltek:

  • Cserkuti Krisztina
  • Kovács Kitti
  • Uzonyi Anna
  • Hasznosi Zoltán

DSCN6252

 

Az 5. évfolyam is sikeresen szerepelt a versenyen. 
Csapataink a mezőny első negyedében végeztek, 20 és 25. helyezéssel.

 

  • Barkó Dorina
  • Jónás Cintia
  • Kiss Zsanett
  • Urbán Rebeka  

DSCN6522

 

  • Baráth Benedek
  • Sipos Kende
  • Szabó Dávid
  • Venter Ádám

DSCN6526

 

Gratulálunk a versenyzőknek! 


Bocskai napok!

bocskainapok

 

A Bocskai Napok rendezvénysorozatunkról készült fotók megtekinthetők iskolánk Facebook-os oldalán.

 


HAPPY tej rajzpályázat!

 

rajz
 A képre kattintva a pályázat részletes leírása teljes méretben megtekinthető!


 

“Tiszta Virágos Intézmény”

 

161020080859_0001

A képre kattintva az oklevél teljes méretben megtekinthető!

 

 


 

Pályaválasztási kiállítás

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2016.10.18-án 8. osztályos tanulóink a Lovardában a “Szelet a vitorlába!” pályaválasztási kiállításon ízelítőt kaptak a Hajdú-Bihar megyei középiskolák által kínált továbbtanulási lehetőségekről.


A Kertész László Városi Könyvtár által meghirdetett „Betűfaló Vakáció” városi  olvasópályázat

 

pdf
“Betűfaló Vakáció”

 


HAJDÚ Mezei Futóbajnokság 2016.10.05 végeredményei:

2016/2017. TANÉVI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA
 Mezei Futóbajnokság
IV. KORCSOPORT CSAPAT
 (2002 – 2003 -ban születettek)

Leány eredmények 2500 m

Induló csapatok száma: 9

     I. helyezett a  Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola csapata

Csapat tagjai:

  • Lovas Bernadett             7.a
  • Győri Gréta                     7.a
  • Kathi Réka                      7.a
  • Szabó Szonja                  7.a
  • Radócz Dóra                   7.a

 

2016/2017. TANÉVI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA
 Mezei Futóbajnokság
IV. KORCSOPORT EGYÉNI
(2002- 2003-ban születettek) 

Leány eredmények 2500 m

      A Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola résztvevőinek eredményei:

4. helyezett                       Lovas Bernadett          7.a       

11. helyezett                     Győri Gréta                  7.a    

12. helyezett                     Kathi Réka                   7.a     

18. helyezett                     Szabó Szonja               7.a    

48. helyezett                     Radócz Dóra               7.a

 

DSCF1286

Gratulálunk a lányoknak!


Bocskai hét megnyitó

 

DSCN5688


 

Gyógypedagógus és a napközis nevelő munkakör betöltésére kiírt pályázati felhívás!

 

 


Kutatók éjszakája

DSCF0481

A 7. évfolyam is csatlakozott a Debreceni Egyetem programkínálatához.

Ide kattintva megtekinthetők a kutatók éjszakáján készült képek.

 

 


 

Nick Vujicic előadása- internetes közvetítés

erk_7b_9

1020 intézménnyel együtt mi is élőben követhettük az előadást!


A Levéltárban

Szept. 21-én Varjai Imre fióklevéltár-vezető által vezetett interaktív foglalkozáson közreműködött az 5. a osztály.

Köszönjük a lehetőséget!

DSCF0262

Ide kattintva megtekinthetők a levéltárban készült képek.


 

Tanévnyitó

evnyito

Iskolánkban 2016. augusztus 30-án ünnepélyes keretek között megnyitottuk a 2016/2017-es tanévet. 

Ide kattintva megtekinthetők az ünnepélyes tanévnyitón készült képek.

 


 

Gólyatábor

gó

Ötödik alkalommal rendeztük meg 2016. augusztus 24-25-én leendő elsőseink számára

a GÓLYATÁBOR-t.

A két délelőtt játékos foglalkozásai közben a gyerekek megismerkedhettek egymással, a tanító nénikkel, az új iskolai környezettel. Volt játék- és daltanulás, mesehallgatás, aszfaltrajz, sportfoglalkozás, kézműves foglalkozás.

Úgy gondoljuk a kötetlen és vidám légkörben történt ismerkedés hozzásegítette a gyerekek, nevelők, szülők közötti harmonikus kapcsolat megalapozását, valamint az óvoda-iskola átmenet megkönnyítését.

Bízunk benne, hogy a GÓLYATÁBOR minden kisgólyánk számára kellemes élményeket nyújtott, és örömmel várják az iskolakezdést.

Elsős tanító nénik

Ide kattintva megtekinthetők a táborban készült képek.